Dissabte 9 de setembre

Horari Actuació Ubicació Tipus Info addicional
18:30 Campionat Breakdance

Vol. II

Centre de

congressos   

Breakdance
19:00 Tripotes la Compagnie:

Encore une fois

Plaça del Congrés

Eucarístic   

Circ
19:30 Llançadora Poeticomusical Passeig Eres de

Santa Llúcia   

Música, poesia
20:00 Marta Santacalina:

Hoy llueve

mañana yegua

Plaça de Baix    Dansa
21:00 Asociació Cultural

Com una Guitarra

Plaça del Congrés

Eucarístic   

Música
21:15 Marta Santacalina:

Hoy llueve

mañana yegua

Plaça de Baix    Dansa

Diumenge 10 de setembre

Horari Actuació Ubicació Tipus Info addicional
11:30

Con mi papá,

con mi mamá

La Glorieta    Taller infantil
12:00 Ukelele Light Orchestra La Glorieta    Música
18:30

Tripotes la Compagnie:

Encore une fois

Plaça del Congréss

Eucarístic   

Circ
19:30

La Finestra Nou Circ:

Tramvia nº 12

Plaça de Baix    Circ

Divendres 15 de setembre

Horari Actuació Ubicació Tipus Info addicional
18:30 aContraReloj

Centre de

congressos   

Música
19:30

Sexy Boys Flipping:

El gran salto final

Centre de

congressos   

Dinàmica de carrer,

acrobàcies

20:30

Escuela de Rock

Torrellano

Centre de

congressos   

Música
22:00 Sessió D.J.:
Weird Unicorn

Centre de

congressos   

Música

Dissabte 16 de setembre

Horari Actuació Ubicació Tipus Info addicional
11:00 Espai participatiu

adaptat

La Glorieta   
11:30 Grup de Teatre

Llegit

Tomás Aznar:

6 puntos de cuento

La Glorieta    Lectura dramatitzada

braille

12:00 Colectiu Dánzate:

Me encanta bailar

pero se me da

fatal

Plaça de

les flors   

Dansa
18:30 N.S.M. Teatro:
jocs familiars
La Glorieta    Taller infantil
19:00 Débora Pascual:

Yo madre

Plaça de

Santa Isabel

Clown, teatre
19:30 Sexy Boys Flipping:

El gran salto final

La Glorieta Dinàmica de carrer,

acrobàcies

20:00 Cía Rampante:

Rococó

Plaça de Baix    Circ, teatre
20:00 Jamburana Dança:

Taller de danza

Plaça de

les flors   

Dansa
20:30 Maiclown: Alone Plaça del

Congréss Eucarístic   

Clown, aeris
21:00 Teatro sin Papeles:

El sueño es vida

Plaça de

Santa Isabel

Monóleg, teatre social
22:30 Cercavila participativa Inici: Plaça de Baix
24:00 Sesió D.J.:
Samusøleil
Hort de Baix Música

Diumenge 17 de setembre

Horari Actuació Ubicació Tipus Info addicional
18:30

Cía Rampante:

Rococó

Plaça del

Congrés Eucarístic   

Circ, teatre
19:45

Acrobàcia Mínima:

Seu-te

Plaza de Baix   

Circ, equilibris,

acrobàcies

PARTICIPA-HI, COL·LABORA-HI, GAUDEIX-NE...

PARTICIPA-HICOL·LABORA-HIGAUDEIX-NE...

ORGANITZA

PATROCINEN I HI COL·LABOREN